Twilight Kolikleri Buraya!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üç seyden emindim, birincisi Edward bir vampirdi, ikincisi onun bu vampir yanı kanıma susamıstı, ücüncüsü ise ona kosulsuz ve geri dönulmez bir bicimde asık olmustum...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Tisdale

2 posters
YazarMesaj
**Bu[R]cUuU**
Süper Moderatör
Süper Moderatör
**Bu[R]cUuU**

Ashley Tisdale Empty
MesajKonu: Ashley Tisdale   Ashley Tisdale I_icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 7:29 pm

Temmuz 1985 yılında New Jersey'de doğan Ashley Tisdale,kendisi gibi aktris olan bir kız kardeşe sahip.Blondie adında bir köpeği var. Picture This,They Come From Upstairs,The Suite Life of Zack and Cody gibi birçok yapımda yer aldı.Yeni çıkan filmi They Come From Upstairs için,saçını sarıdan eski rengine,yani kahverengiye boyattı.Ashley Tisdale'nin ilk albümü Headstrong2007 yılında çıktı ve albüm listelerine 5 numaradan giriş yaptı.Piyasaya çıktığı ilk hafta 65 bin adet sattı.Albümün dünya genelinde şu ana kadar elde ettiği satış rakamının ise 1 milyon olduğu tahmin ediliyor.Ayrıca bu albüm,2007'de itunes'de en çok indirilen 10 albüm arasında.Billboard Hot 100 listesine iki şarkısıyla birden girebilen ilk bayan şarkıcı olan Ashley Tisdale,şu günlerde yeni albümü için stüdyoda çalışıyor.Takma adları Blonde ,Ash,hollywood.High School Musical' filmlerinin 'zengin ve popüler kızı' Ashley, 3. bölüm için 2.8 milyon dolar aldı. ashley tisdale'nin hayatı

Ashley Tisdale, 2 Temmuz 1985'te küçük bir kasaba olan ve New Jersey'de bulunan Monmouth Country'de doğmuştur. Annesinin adı Lisa, babasının adı Mike'dır. Kendinden büyük,Jennifer adında oyuncu olan bir ablası vardır. Şarkı söylemek ve rol oynamak her zaman Ashley'nin ilgisini çekmiştir. Bu yolculuğa ilk olarak Bill Perlman sayesinde, 3 yaşındayken başlamıştır. Bugün Perlman Ashley'nin menajeridir. Ashley' ye reklam filmleri ayarlamıştır ve Ashley bugüne kadar yaklaşık 100 adet reklamda oynamıştır. 8 yaşındayken, Broadway'de (Les Miserables'te) rol aldı ve Annie'nin uluslararası ekibinde yer alarak turlara başladı.

Bir düzinede fazla televizyon dizisinde oynadığından beri,”En İyi Televizyon Dizisi - Genç Aktris Ödülü”- Misafir Yardımcı Aktris olarak görevlendirildiği Boston Public’in 2000 bölümünde oynadı.l 2001’de, büyük patlamasını Maggie & Jake Gyllenhall ve James Duvall.’ın oynadığı Donnie Darka filminde yaptı. Ashley 2005’e kadar ara verdi. 2005’te Disney’in hit dizilerinden olan, The Suite Life of Zack&Cody’de , aynı zamanda 2 yaramaz ikizin (Dylan-Cole Sprouse) de orda yaşadığı, Tipton Hotel’de çalışan tezgahtar kız olarak yer aldı. [Seçmelere London ve Maddie karakterleriyle katıldı. Ve Disney, Ashley’i “Maddie Fitzpatrick” karakterine atadı.] Haziran 2006’da Disney’in televizyon filmi olan High School Musical’da rol arkadaşları Zac Efron, Vanessa Hudgens, Corbin Bleu,Monique Coleman ve Lucas Grabeel’le yer aldı. Film büyük sükse yaptı. Soundtrack albümü Billboard listelerinin tepesinden inmedi. Lucas Grabeel’le söylediği şarkı the Hot 100 Chart listesinde 35. , öbür şarkısı yani “Bop To The Top” 61. oldu.

Ashley Tisdale, 2 Temmuz 1985'te küçük bir kasaba olan ve New Jersey'de bulunan Monmouth Country'de doğmuştur. Annesinin adı Lisa, babasının adı Mike'dır. Kendinden büyük,Jennifer adında oyuncu olan bir ablası vardır. Şarkı söylemek ve rol oynamak her zaman Ashley'nin ilgisini çekmiştir. Bu yolculuğa ilk olarak Bill Perlman sayesinde, 3 yaşındayken başlamıştır. Bugün Perlman Ashley'nin menajeridir. Ashley' ye reklam filmleri ayarlamıştır ve Ashley bugüne kadar yaklaşık 100 adet reklamda oynamıştır. 8 yaşındayken, Broadway'de (Les Miserables'te) rol aldı ve Annie'nin uluslararası ekibinde yer alarak turlara başladı.

Bir düzinede fazla televizyon dizisinde oynadığından beri,”En İyi Televizyon Dizisi - Genç Aktris Ödülü”- Misafir Yardımcı Aktris olarak görevlendirildiği Boston Public’in 2000 bölümünde oynadı.l 2001’de, büyük patlamasını Maggie & Jake Gyllenhall ve James Duvall.’ın oynadığı Donnie Darka filminde yaptı. Ashley 2005’e kadar ara verdi. 2005’te Disney’in hit dizilerinden olan, The Suite Life of Zack&Cody’de , aynı zamanda 2 yaramaz ikizin (Dylan-Cole Sprouse) de orda yaşadığı, Tipton Hotel’de çalışan tezgahtar kız olarak yer aldı. [Seçmelere London ve Maddie karakterleriyle katıldı. Ve Disney, Ashley’i “Maddie Fitzpatrick” karakterine atadı.] Haziran 2006’da Disney’in televizyon filmi olan High School Musical’da rol arkadaşları Zac Efron, Vanessa Hudgens, Corbin Bleu,Monique Coleman ve Lucas Grabeel’le yer aldı. Film büyük sükse yaptı. Soundtrack albümü Billboard listelerinin tepesinden inmedi. Lucas Grabeel’le söylediği şarkı the Hot 100 Chart listesinde 35. , öbür şarkısı yani “Bop To The Top” 61. oldu.

Ashley Tisdale Ashley-tisdale-picture-2
Ashley Tisdale Ashley-tisdale_4
Ashley Tisdale Ashley_tisdale_1196101581
Ashley Tisdale Ashley-tisdale-nose-job
Ashley Tisdale Ashley_tisdale_1_
Ashley Tisdale Ashley%20Tisdale-CSH-024757
Ashley Tisdale Ashley_tisdale_1182393371
Ashley Tisdale Ashley-tisdale-4
Ashley Tisdale Ashley-tisdale-nose-job.0.0.0x0.432x643
Ashley Tisdale Ashley_tisdale400
Ashley Tisdale Ashley-Tisdale2
Ashley Tisdale Ashley-tisdale-ds03
http://twilightkolikler.yetkinforum.com/forum.htm
**Bu[R]cUuU**
Süper Moderatör
Süper Moderatör
**Bu[R]cUuU**

Ashley Tisdale Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale   Ashley Tisdale I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 5:38 pm

Favori rengi: Pembe
Favori yemeği: Sushi ve pizza
Favori filmleri: Yeni Evli, En İyi Arkadaşım Evleniyor
Favori kitabi:"Muhteşem Gatsby"-Scott Fitzgerald
Favori tasarımcılar: Diesel,Bebe,Abercrombie & Fitch
Favori yakışıklıları:Jake Gyllenhaal, Johnny Depp,Ashton Kutcher
Favori aktivitesi:Alışveriş yapmak
Favori müzisyenleri:Billy Joel, The Used, Nick Lachey
Favori Disney karakteri:Tinkerbell(Peter Pan'ın perisi)
Favori HSM şarkısı:"Breaking Free"
**Bu[R]cUuU**
Süper Moderatör
Süper Moderatör
**Bu[R]cUuU**

Ashley Tisdale Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale   Ashley Tisdale I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 5:39 pm

HSM'nin Sharpay'i,Disney'in güzel prensesi,müzik listelerinin yetenekli sarışını Ashley; aynı zamanda doğallığı ve kendine olan güveniyle örnek alınacak biri! Peki,Ashley'yi bügünlere taşıyan süreci onun ağzından dinlemye hazır mısın?,,

Kimlik Kartı
Tam Adı:Ashlet Michalle Tisdale
Takma Adı:Blondie
Doğum tarihi:2 Temmuz 1985
Doğum yeri:New Jarsey,ABD
Burcu:Yengeç[hihi benle aynı burçta ben 13 Temmuz'da doğdum]
Ebeveyenleri:Mike ve Lisa Tisdale
Kardeşi:Ablası Jennifer Tisdale
Boyu:1,61
Saç rengi:Sarı
Göz rengi:Kahverengi

Posta Adresi:
Ashley Tisdale
c / o New Tant Managament PO Box 2939 Bevery Hills, CA 90213 USA

RÖPÖRTAJ

Merhaba Ash! Albümün tek kelimeyle harika ve pek çok insan seni Britney'nin eski haline benzetiyor...

Albümümdeki parçalar tıpkı hayranlarım gibi haraketli ve neşeli...Britney ile kıyaslanmaksa, bence harika birşey; çünkü küçükken onun en büyük hayranlarından biriydim.Öte yandan, kimseyi taklik etmiyorum ve kendi tarzımı oluşturmaya çalışıyorum.

Sen de mi Britney hayranıydın yani?

Evet, kesinlikle.Konserlerinden çoğuna gittim.Ona hayrandım ve hep onunla tanışmayı hayal ederdim.Ama bir yandan da kendime "O çok ünlü bir yıldız.Asla yanında gidip onla konuşamam," derdim.Bu yüzden, ben hep hayranlarıma yakın olmaya çalışıyorum.Cana yakın biriyim ve rahatça yanıma gelip bana "Merhaba" diyebilirsiniz. Sizi tanımak beni de çok mutlu eder!

Yıldızların yoğunlukta olduğu Los Angeles'ta yaşıyorsun. Diğer yıldızlar gibi zayıf ve şık olmak için üzerinde bir baskı hissediyor musun?

Buraya yerleştiğimde 13 yaşındaydım ve etrafımda olup bitenleri anlamak için çok küçük olduğumdan biraz zorlandım. Aslında Los Angeles kötü bir yer değil, ama insan kimlerle zaman geçirdiğine dikkat etmek zorunda. bügün Los Angeles'ta yaşıyorum, ama son derece normal bir yaşam sürüyorum ve canım ne isterse onu yiyorum. Çünkü asıl önemli olan, insanın sağlıklı ve mutlu olması.

Hep böyle özgüvenli biri miydin?

Ah, hayır! Küçükken çok çekingendim. Hala da kendime güvende hissetmediğim pek çok durumla karşılaşıyorum. Örneğin; ne zaman partiye katılsam, birden utangaçlaşırım.

Gerçekten mi? Oysa sana benzemek için her şeyi yapabilecek olan o kadar çok kız var ki...

Bu bana komik geliyor. Sanırım o insanlar benim de hep şimdiki gibi görünmediğimi bilmiyorlar. Eskiden saçlarım kahverengi ve dalgalıydı. Ama "Zack ve Cody"deki rölümü kapabilmek için, onları kestirip düzleştirmem ve sarıya boyatmam gerekti.

Ve böylece, bugün tanıdığımız tatlı sarışına dönüştün, değil mi?

Evet, kesinlikle. Ama işte tam da o dönemde, büyük bir ikileme düşmüş oldum.Kendi kendime "Neden beni olduğum gibi sevmiyorlar? Neden işim için kednimi değiştirmem gerekiyor?" diye sorup duruyordum. Üstelik hayranlarımdan bazıları Hilary Duff'ı taklit ettiğimi söyleyerek beni fena halde eleştirdiler. Oysa bu benim seçimim değildi; bunu yapmamın tek nedeni, başka seçeneğimin olmamasıydı!

Yaşadıklarından nasıl bir ders çıkardın?

Artık kim olduğumu ve ne istediğimi iyi biliyorum. Mükemmel olmadığımın farkındayım; ama bir daha asla kendimi başkalarının iseklerine göre değiştirmemekte de kararlıyım.
Ed-Jac-hat=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Ed-Jac-hat=)

Ashley Tisdale Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale   Ashley Tisdale I_icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 5:02 pm

Ashley Tisdale Ashley3
Ashley Tisdale Ashley-11
Ashley Tisdale Ashley-9
Ashley Tisdale Ashley1-1
Ashley Tisdale Ashley2
Ashley Tisdale Ashley4
Ashley Tisdale Ashley7
Ed-Jac-hat=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Ed-Jac-hat=)

Ashley Tisdale Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale   Ashley Tisdale I_icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 5:02 pm

Ashley Tisdale Ashley5
Ashley Tisdale Ashley6
Ashley Tisdale Ashley8
Ashley Tisdale C92ec570
Ed-Jac-hat=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Ed-Jac-hat=)

Ashley Tisdale Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale   Ashley Tisdale I_icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 5:03 pm

Ashley Tisdale 001-2
Ashley Tisdale 002-2
Ashley Tisdale 004-2
Ashley Tisdale 005-3
Ashley Tisdale 006-1
Ed-Jac-hat=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Ed-Jac-hat=)

Ashley Tisdale Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale   Ashley Tisdale I_icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 5:05 pm

Ashley Tisdale 12545
Ashley Tisdale Kiml
Ashley Tisdale 59614-1
Ashley Tisdale 5896-1
Ashley Tisdale 569-1
Ed-Jac-hat=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Ed-Jac-hat=)

Ashley Tisdale Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale   Ashley Tisdale I_icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 5:05 pm

Ashley Tisdale 047
Ashley Tisdale Normal_0012
Ashley Tisdale Th0022
Ed-Jac-hat=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Ed-Jac-hat=)

Ashley Tisdale Empty

Ashley Tisdale Tag1
Ashley Tisdale Tag2
Ashley Tisdale Tag3
Ashley Tisdale Tag4
Ed-Jac-hat=)
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye
Ed-Jac-hat=)

Ashley Tisdale Empty
MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale   Ashley Tisdale I_icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 5:06 pm

Ashley Tisdale 1438
Ashley Tisdale 1445
Ashley Tisdale 1455
Ashley Tisdale 1463
Ashley Tisdale 1466
Ashley Tisdale 1472
Ashley Tisdale 1418
Ashley Tisdale 1425

Ashley Tisdale 1415

Ashley Tisdale
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics