Twilight Kolikleri Buraya!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üç seyden emindim, birincisi Edward bir vampirdi, ikincisi onun bu vampir yanı kanıma susamıstı, ücüncüsü ise ona kosulsuz ve geri dönulmez bir bicimde asık olmustum...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

New Moon'dan Haberler

YazarMesaj
Misafir
Misafir

New Moon'dan Haberler Empty
MesajKonu: New Moon'dan Haberler   New Moon'dan Haberler I_icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 11:14 am

New Moon'dan Haberler PHN0dVRSWMNOSP_m

New Moon'dan Haberler PHkXGsopzYTaop_m

New Moon'dan Haberler PH4uCc89CXD377_m

Haberler

New Moon Fragmanı MTV Film Ödülleri'nde Görücüye Çıktı!!!

MTV Film Ödülleri' nde Twilight Fırtınası Koptu!

New Moon'dan Haberler Robert-pattinson-mtv-5319-7New Moon'dan Haberler Ashley-kellan-mtv-5319-4

MTV Film Ödülleri'nde beklenen oldu arkadaşlar... Tüm dünyayı etkisi altına alan Twilight rüzgarı tüm ödülleri kaptı... En iyi film, en iyi öpüşme sahnesi, en iyi dövüşme sahnesi ve daha bir çok ödülün sahibi olan film oyuncuları geceye birbirleriyle hayli yakın olduklarına dair çıkan söylentilerle damgayı vurdular...

New Moon Çekimleri...

New Moon'un İtalya seti pek neşeli, pek hoş duyduğuma göre... Vancouver soğuğundan kurtulan ekip, Akdeniz rüzgarıyla hayli ısındıWink) Özellikle filmin başrol oyuncuları Kristen Stewart ve Robert Pattinson hayranlarıyla daha içiçe, daha güler yüzlü... Hoş bu filmin sonuna gelmenin mutluluğu da olabilir tabi;))

Cannes Fatihi Rob!

New Moon'dan Haberler Robert-pattinson-party-animal-photos

Twilight'ın yakışıklı vampiri Robert Pattinson, Cannes film festivalinde fırtına gibi esiyor... Sadece gündüzlerin değil, gecelerin de favori ismi olan Rob, bir sosyal sorumluluk kapnyasına katıldıktan sonra partilerde boy göstermeye başladı... Ayakta zor duracak kadar eğlenen Rob, Twilight'ın yorgunluğunu atmışa benziyoo..

Her Filmde Rob Var!

New Moon'dan Haberler Robert-pattinson-ingl-5209-6

Robert dur durak dinlemiyor...Bel Ami "Guy de Maupassant’s" isimli bir kitaptan esinlenerek Paris'te çekilmeye başlanan filmin başrolünde yer alacak olan Rob, "çok yoruluyorum, rolden role girmek kolay olmuyor ama ben bunu seviyorum. dedi...Ben bu yeni filmi çok merak ediyorum doğrusu... Rob'u izlemek inanılmaz keyifli oluyor çünkü...

İşte New Moon'un Afişi
New Moon'dan Haberler New-moon-official-poster-leaked

Alacakaranlık Alışveriş Keyfi

New Moon'dan Haberler Twilight-vancouver-thumb-500x327

Twilight(Alacakarnlık) filminin yıldızları Taylor Lautner(Jacob Black), Kristen Stewart(Bella Swan), Nikki Redd( Rosalie Cullen) Kanada çekimlerinin bitmesini fırsat bilip alışverişe çıktılar... Alışveriş sırasında oldukça keyifli görünen üçlü, çok yakın arkadaş olduklarını ve Twilight'ın başarısının da bu dostluğa bağlı olduğunu söylüyolar...
İşte New MOON'un orjinal afişi... Film bitti... Artık gösterime girmesi için heyecanla geri sayıyoruz... Vee yavaş yavaş orjinal fragmanlar da yayınlanmaya başlandı...

New Moon'dan Haberler
1 sayfadaki 1 sayfası